به طور کلی هک کردن به معنی سرقت اطلاعات شخصی دیگران بدون اجازه یا بدون اینکه شخص متوجه شود می باشد. یکی از ابتدایی ترین و ساده ترین روش های هک اس ام اس ، دایورت کردن پیام ها می باشد. در این روش، شخص هکر با دسترسی داشتن به گوشی فرد اقدام به دایورت کردن پیام های وی به شماره مورد نظر خودش می باشد. اما این شیوه همانطور که بسیار ساده می باشد، دارای نقص های عمده ای نیز می باشد. بزرگترین نقص این روش این است که پیام های شخص هک شده دیگر برای خود او ارسال نمی شود و فقط هکر  قادر به مشاهده پیام ها می باشد.

اما روش های بسیار ساده تر و همچنین کاربردی تری نیز برای انجام عمل هک اس ام اس وجود دارد که اینگونه نقص ها را دارا نبوده و هکر راحت تر می تواند به پیام های شما دست پیدا کند.

برنامه هک اس ام اس
یکی از ساده ترین روش های هک اس ام اس استفاده از برنامه هایی است که به طور خاص برای این منظور طراحی شده اند. این برنامه ها روی گوشی طرف مقابل نصب شده و سپس اقدام به سرقت اطلاعات وی و ارسال پیامک های ارسال و دریافت شده در گوشی وی برای هکر می نماید. برنامه های بسیار زیادی برای این منظور طراحی و نوشته شده اند که در ادامه تعداد ی از این برنامه ها را برای علاقه مندان معرفی خواهیم نمود.

هک پیامک

برنامه هک اس ام اس Spyera
این برنامه یکی از سرآمدترین برنامه های هک و کنترل گوشی و اس ام اس های دیگران می باشد که در این زمینه از قدرت بالایی برخوردار می باشد. این برنامه قادر است تمامی اس ام اس های دیگران، حتی آن هایی که حذف شده اند را نیز برای شما به نمایش بگذارد. این برنامه قادر است هر اطلاعاتی که شما از فردی که قصد هک نمودن وی را دارید، در اختیارتان بگذارد. البته این برنامه بطور کامل دارای زبان انگلیسی بوده و همچنین برای ارائه خدمات هزینه ای را دریافت خواهد نمود.

برنامه هک اس ام اس Spyera

برنامه هک پیام Ispyoo
یکی از محبوب ترین برنامه های هک پیام می باشد که علاوه بر هک اس ام اس می تواند کلیه اطلاعات مربوط به فردی که این برنامه روی گوشی وی نصب شده است را در اختیارتان قرار دهد. شما می توانید این برنامه را روی گوشی هر شخصی که می خواهید نصب کرده و سپس تمامی اطلاعات مربوط به وی را در گوشی خود نیز دریافت کنید. این برنامه نیز در ازای ارائه خدمات خود از شما هزینه ای ماهیانه را دریافت خواهد نمود که در صورت پرداخت هزینه مربوطه قادر خواهید بود اطلاعات تماس، پیامک، مخاطبین، شبکه های اجتماعی و موقعیت فرد را تحت نظر بگیرید.

برنامه هک اس ام اس Ispyoo

نرم افزار هک پیام Underspy
نرم افزار هک اس ام اس Underspy یکی دیگر از برنامه های جاسوسی گوشی می باشد که یکی از قابلیت های آن توانایی هک اس ام اس می باشد. این برنامه پس از نصب روی گوشی فرد مقابل قادر است اطلاعاتی را در رابطه با فعالیت های روزمره وی برای شما ارسال کند. علاوه بر هک پیام، موقعیت، مسیر پیموده شده و توانای مانیتورینگ تماس ها و مخاطبین نیز از دیگر قابلیت های این برنامه می باشد.

برنامه UnderSpy

هک پیامک

برنامه جاسوسی اس ام اس mSpy
این برنامه نیز یک از پر قدرت ترین برنامه های هک و جاسوسی روی گوشی افراد می باشد. این برنامه نیز در قبال خدماتی که به دیگران ارائه می دهد مبالغی را دریافت خواهد نمود که در ازای پرداخت مبلغ، شما قادر خواهید بود علاوه بر اگاهی از پیام های فرد مورد نظر، از موقعیت، مسیرهای پیموده شده، مخاطبین و همچنین سابقه تماس های وی نیز اطلاعات کسب کنید.

 

محتوا محافظت می شود. عملکرد راست کلیک غیرفعال است.